Şekilli Nick Yazma

Şekilli nick yazma aracımız ile şekilli nick yazma hizmetimizden yararlanabilir, şekilli nick yazma farkını yaşayabilirsiniz. Hemen şekilli nick yazma aracını kullanmak için şekilli nick yazma sayfamızı ziyaret ederek şekilli nick yazma örneklerini inceleyin. Şekilli nick yazma aracımız ücretsiz ve kullanımı oldukça kolaydır. Şekilli nick yazma sayfamıza giriş yaparak dilediğiniz nicki yazıp, şekilli nicke dönüştür butonuna basmanız yeterlidir. Güncel ve çalışan şekilli nick yazma aracı sadece siteninadresi sayfasında!

Şekilli nick yazma seçenekleri, online platformların olmazsa olmaz bir parçası haline gelmeye başladı. MSN gibi online haberleşme portalları ile insanların hayatına girmeye başlayan şekilli nickler, günümüzde Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya siteleri başta olmak üzere birçok yerde aktif olarak kullanılmaktadır. Hatta kişiler WhatsApp durumlarında dahi şekilli nickleri tercih etmektedir.

Sanal ortam içerisinde kullandığınız kimlik olarak tanınan nickler, özellikle aktif online platform kullanan kişiler için oldukça önemlidir. Bu nedenle şekilli yazma seçenekleri ile kişiler nicklerini daha çekici, daha gösterişli ve daha görünür kılmayı hedeflemektedir. Üstelik şekilli nickler sayesinde kişilerin online profilleri de daha estetik bir görünüme sahip olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi farklı nedenlerden dolayı şekilli nick için çeşitli yöntemler denemektedir.

Sosyal medya gibi online platformlar başta olmak üzere günümüzde artık online oyun platformlarında da kişiler nick kullanımını tercih etmektedir. Daha akılda kalıcı olmak, gerçek kimliği gizlemek gibi birçok farklı amaçla online platformlar içerisinde kişiler nickleri ile var olmayı tercih etmektedir. Özellikle daha akılda kalıcı bir nick sahibi olmak istiyorsanız şekilli nickler sizlerin daha fazla hatırlanmanızı ve akılda kalmanızı sağlarlar.

Nickin akılda kalıcı olmasını istiyorsanız öncelikle etkileyici, akılda kalıcı, sizi tanımlayan ve özgün bir nick seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Bir diğer kriter ise nickin yazılış şekli olarak ön plana çıkmaktadır. Nickin yazılış şekli aynı zamanda forum sitesi, sosyal medya hesabı veya oyun esnasında nickin kalitesini de belirlemektedir. Bundan dolayı da kişiler için şekilli nick yazma araçları daha büyük önem taşımaktadır.

Son yıllarda online oyunlar içerisinde nick yazım şekilleri daha büyük önem kazanmaya başlamıştır. Özellikle oyunlarda ciddi başarı gösteren oyuncular için nickleri daha büyük önem taşımaktadır. Online oyun sektörünün yıldızı her geçen gün parlarken kişiler de başarılı profillerinin oyun içerisinde ön plana çıkmasını ve akılda kalmasını istemektedir. Bundan dolayı da çoğu kişi şekilli nick kullanarak başarı sıralamalarında, online oyun platformlarında daha kolay bir şekilde fark edilmeyi hedeflemektedir. Birçok kişi de online platformlar içerisinde daha havalı bir profile sahip olmak için şekilli nick kullanmayı tercih etmektedir.

Şekilli nick kullanmak için gerekçeniz ne olursa olsun, şekilli nick nasıl hazırlanır sorusu akıllara sık sık gelmektedir. Şekilli nick sahibi olmak için bazı kişiler, küçüklü büyüklü harfler kullanarak nick yazma, noktalama işaretlerini kullanarak nicki şekillendirme gibi yöntemler denemektedir. Ancak günümüzde şekilli nick yazma araçları nicki şekilli hale getirmek için aktif olarak kullanılmaktadır. Üstelik bu araçlar sayesinde nickler daha estetik şekillerle yazılma imkanı bulmaktadır.

Şekilli Nick Nedir?

Messenger uygulaması sayesinde hayatımıza nick kavramı girdi. İnternet üzerinden ücretsiz haberleşmeye yardımcı olan Messenger uygulamasında kişiler yaygın olarak nickler kullanmaktadır. Nick kullanımının daha gösterişli ve farklı görünmesini sağlayan şekiller de kişilerin bu ortam içerisinde profillerinin daha görünür olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle şekilli nick sık sık gündeme gelen bir konu olmaktadır.

Günümüzde Messenger yaygın olarak kullanılmasa da nick kullanımı ve şekilli nickler hala ilk günkü popülerliğini korumaya devam etmektedir. Ancak konuya yabancı olan kişiler zaman zaman şekilli nick nedir sorusunu gündeme getirmektedir. İnternet ortamında kullanıcı adı kısmında yazılı olan yazının normal yazı karakterleri ile değil de estetik, havalı görünecek şekilde şekillere sahip olmasına şekilli nick adı verilmektedir. İnternet ortamında karizmatik görünmenin bir yolu olarak kabul edilmektedir.

Nick kullanımı olarak günlük hayat içerisinde dilimize yerleşen bu isim Türkçe karşılığı aslında “takma isim” olarak kabul edilebilir. İngilizce açılımı ise Nick Name olan bu kullanımların tarihçesine bakıldığında ilk ortaya çıkışının 1303 yılına dayandığı görülmektedir. Oldukça eski bir kökene sahip olmasına rağmen günümüzde kullanılmaya devam etmekte ve halen popüler bir tercih olarak ön plana çıkmaktadır. İlk ortaya çıkışına bakıldığında ise “ekename” yani ek isim olarak ortaya çıkmıştır. İnternet kullanımının ilerlemesi ile birlikte zaman içerisinde nick kullanımları da gelişmeye devam etmektedir. Üstelik tarihçelerine bakıldığında sadece bizim kültürümüzde değil, hemen her milletin kültüründe nicklerin önemli bir yere sahip olduğu da görülmektedir. Kullanım şekilleri ve tercih edilen nick name’ler de kişilerin sahip olduğu kültüre göre değişkenlik göstermektedir.

Şekilli Nick Nerelerde Kullanılır?

Şekilli nick denildiğinde eski günlerde ilk olarak aklımıza MSN gelmekteydi. Ancak şekilli nick kullanımı, gelişen internet imkanları ile de daha geniş bir boyuta ulaşmaktadır. Sosyal uygulamalarda MSN kadar yaygın olmasa da şekilli nick kullanımı tercih edilmektedir. Günümüzde MSN’nin yerini almayı başaran uygulamalar arasında yer alan WhatsApp, Skype gibi uygulamalarda da şekilli nickler kullanılmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler sosyal medya uygulamaları da en yaygın şekilli nick kullanılan platformlar içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda Facebook durum güncellemelerinde de şekilli yazı tipleri birçok kişi tarafından günümüzde kullanılmaktadır.

Son yıllarda şekilli nick kullanımı popüler olarak mobil ve bilgisayar oyunları içerisinde görülmektedir. Özellikle son yılların popüler ve sevilen oyunu PUBG şekilli nick kullanma konusunda en çok tercih edilen online strateji ve rekabet oyunu olarak görülmektedir. Bir diğer yandan FPS oyunları, Counter Strike, CS GO gibi oyunlarda da oyuncular nicklerini şekilli yazarak profillerinin fark edilmesini sağlamaktadır. Havalı, karizmatik, özgün nick yazımı tercih eden birçok kişi şekilli nick yazımlarını incelemektedir.

Şekilli nick kullanım alanları her geçen gün daha çok genişlemektedir. Ortaya çıktığı ilk dönemlerde kişiler sadece nick kısımlarında tercih etse de günümüzde birçok farklı alanda ve farklı amaçlar için şekilli yazılara ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet, hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline geldi. Bununla birlikte şekilli nick ihtiyacı da her an, her yerde ortaya çıkabilmektedir. Şekilli nick yazılarında ister Instagram biyografi kısmı için tercih edin, ister WhatsApp durumunuzu ve kullanıcı adınızı güncelleyin, yine şekilli yazmak için mutlaka şekilli nick yazma araçlarını kullanmanız gerekmektedir.

 • WhatsApp kullanıcı adı
 • WhatsApp durum yazıları
 • Facebook durum yazıları
 • Instagram biyografi yazısı
 • Pubg profil nicki
 • Forum sitelerindeki üye nickleri şekilli nick nerede kullanılır sorusuna ilk sırada verilen yanıtlar arasında yer almaktadır. Ancak günümüzde mesajlaşma esnasında dahi şekilli yazılar kullanmak mümkündür.

Mobil cihazlar üzerinden de istediğiniz her zaman her yerden şekilli nick yazma araçlarına erişim sağlamanız mümkündür. Bu nedenle son zamanlarda kişilerin özel mesajlarında da şekilli yazı tercih ettikleri sık sık görülmektedir. Özellikle doğum günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı, resmi ve dini bayram mesajları, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günleri kutlamak için gönderilen mesajlarda sık sık şekilli ve süslü yazı şekilleri ile mesaj atmak tercih edilmektedir.

Şekilli nick örnekleri

Aşağıdan şekilli nick örneklerine ulaşabilirsiniz;

 • ┕━━━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━┑ Gυɳαყԃιɳ ┍━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━━━┙
 • ★・・・・・・★ 𝒢𝓊𝓃𝒶𝓎𝒹𝒾𝓃 ★・・・・・・★
 • O((✿◕ ∀◕))o [G̲̅][ü̲̅][n̲̅][a̲̅][y̲̅][d̲̅][ı̲̅][n̲̅] o((✿◕ ∀◕))o
 • ღ(¯`◕‿◕´¯) ♫ ♪ ♫ G͓̽ü͓̽n͓̽a͓̽y͓̽d͓̽ı͓̽n͓̽ ♫ ♪ ♫ (¯`◕‿◕´¯)ღ
 • Nickiniz Buraya (¯`v´¯)
 • Nickiniz Buraya `•.¸.•´
 • Nickiniz Buraya(●̮̮̃•̃)..(●̮̮̃•̃)

Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Oldukça popüler online oyunlar veya sosyal medya hesaplarında kullanmak için şekilli nick arayışında olan kişiler, şekilli nick nasıl yazılır sorusunu sık sık sormaktadır. Etkileyici bir profile sahip olmak isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen şekilli nickler, günümüzde şekilli nick yazma araçları sayesinde pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Üstelik istediğiniz her nicki şekilli bir hale getirmekte bu araçlar sayesinde mümkün olmaktadır. Şekilli nick sahibi olmak istiyorsanız bazı taktikleri deneyerek sizler de nickinizi şekilli bir hale getirebilirsiniz. Kendinize özel nick tanımlaması yapmak için sadece nick yazma araçlarını kullanarak istediğiniz şekli tercih edebilirsiniz.

Nicklerin önemi rekabet ve strateji gerektiren online platformlar içerisinde daha büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu tür platformları kullanan kişiler, yaygın olarak şekilli nick kullanımı ile profilinin daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlamaktadır. Böylece şekilli nicke sahip olduğunuzda profiliniz adeta bir marka gibi markalaşmaya, daha kaliteli, daha özgün bir görünüme sahip olmaya başlamaktadır. Böylece profiliniz daha prestijli bir hale gelmektedir. Şekilli nick yazarak sizler de profilinizin online platform dışında da hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Site içerisinde kullanmak istediğiniz nickinizin grafik ve görsellerle yazılması için sizler de araçları mutlaka denemelisiniz.

Sosyal medya araçları ve internet platformları, kişilerin bir şekilde kendilerini tanıttıkları ortamlar olarak ön plana çıkmaktadır. Şekilli nick yazma ile ilgili birçok soru da bu nedenle gündeme gelmektedir. Özellikle şekilli nickleri yapmak için bilgisayar gerekip gerekmediği de merak edilmektedir. Günümüzde mobil cihazlar üzerinden bilgisayarda yapılan tüm işlemler rahat bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle mobil üzerinden de şekilli nick yazmak için kullanılan araçlara rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Özgün ve sizi ifade eden bir profile sahip olmak istiyorsanız sizler de şekilli nickler içerisinde istediğiniz yazı şeklini seçerek kendi nickinize hızlı ve kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. WhatsApp hesabınızdan sosyal medya hesabınıza, üye olduğunuz forum sitesinden rekabet ve strateji oyunlarına kadar her alanda bu şekilli nickleri hem ücretsiz hem de kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Şekilli Nick Yazma

Günümüzde aktif olarak kullanılan sosyal medya siteleri içerisinde en çok kullanılan sosyal medya platformu olarak bilinmektedir. Dünya çapında kullanıcılara hitap eden bu kalabalık ve popüler platformda fark edilmek, özgün bir profil hesabına sahip olmak istiyorsanız sizler de Instagram için şekilli yazı yazma araçlarını kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma uygun olan nick yazma sitelerinde hızlı bir şekilde nickinizi şekilli hale getirmek mümkündür.

Instagram için nickinizi şekilli hale getirmek oldukça kolaydır. Sadece birkaç saniye içerisinde nickiniz şekilli hale gelecektir. Yapmanız gereken tek şey güvenilir, kaliteli ve size oldukça geniş şekil seçenekleri sunan bir nick yazma sitesine giriş yapmaktır. Bu site içerisine giriş yaptığınız zaman “nickinizi yazın” kısmına öncelikle seçmiş olduğunuz nickinizi yazmalısınız. Böylece nickinizin altında sizlerin tercih etmesi için sunulan şekil seçenekleri yer almaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçip şekilli nickin yanında yer alan kopyala kısmına basarak Instagram profilinde yer alan nick kısmına yapıştırıp değişiklikleri kaydetmeniz yeterli olacaktır. Böylece şekilli nickiniz kullanıma hazır hale gelmektedir.

Instagram için şekilli nick sahibi olmak isteyenlere hitap eden çeşitli araçlar bulunmaktadır. Yüzlerce farklı tip yazı tipine bu araçlar sayesinde ulaşmanız mümkündür. Instagram profillerini biyografi kısmında şekilli nickler aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak bazen Instagram yöntemi, bazı şekillerin kullanılmasını engellemektedir. Bu nedenle şekilli nick kullanırken mutlaka test ederek profilinizde istediğiniz gibi görünüp görünmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Araçlar içerisinde elde ettiğiniz şekilli nicki kullanmak için kullanıcı adı kısmına yapıştırarak değişiklikleri kaydetmeniz yeterli olmaktadır.

Şekilli Nick Yazma Aracı Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar ve telefon klavyeleri içerisinde sınırlı sayıda karakter yer almaktadır. Bu karakterler içerisinde şekilli yazı yazmanızı sağlayan çeşitli yöntemler yer alır. Ancak bunlar sizin için yeterli olmuyorsa şekilli nick araçlarını kullanarak klavyenizdeki karakter seçeneklerinin ötesine geçebilirsiniz. Karakter, sembol, emoji gibi çeşitli ikonların kullanımı ile şekilli nickler oluşturulmaktadır. Son yıllarda ülke bayrakları da nick yazımında aktif olarak kullanılmaktadır. Bunların nasıl yapıldığını ve yazı karakterlerinin nasıl estetik bir görünüme kavuşturulduğunu merak ediyorsanız bu araçlar içerisinde kısa bir zaman geçirmeniz yeterli olacaktır.

Şekilli nick yazma araçları herhangi bir üyelik istememektedir. Bu sitelerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey internet bağlantınızın bulunması ve web sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Siteye giriş yaptığınız zaman karşınıza nick yazın kısmı gelmektedir. Bu kısma kullanmak istediğiniz nicki yazarak şekilleri arattığınız anda şekilli nick seçenekleri alt alta sıralanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bunlardan dilediğiniz şekli seçerek kopyalamanız istediğiniz herhangi bir platformda kullanmanız için yeterli olacaktır. Süslü metin yazısı arayan birçok kişi, bu üyelik gerektirmeyen ve tamamen ücretsiz olarak çalışan şekilli yazı yazma araçlarını kullanmaktadır. Bu web siteleri, yazdığınız her harfi şekilli ve süslü bir hale getirerek estetik bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Twitter, Facebook, WhatsApp, Discord, Skype gibi istediğiniz her alanda bu sitelerde elde ettiğiniz süslü nickleri kullanmanız mümkündür. Tamamen ücretsiz olması nedeniyle nickinizin şeklini beğenmediğiniz veya o şekilden sıkılıp değiştirmek istediğiniz zaman yine hiçbir ücret ödemeden saliseler içerisinde şeklinizi değiştirmeniz mümkündür.

Şekilli yazı yazma araçlarında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Türkçe karakterlerin nasıl göründüğüdür. Merak ettiğiniz Türkçe karakteri içeren nicki yazarak şekillere uyarlanmış halini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Emojili Nickler

Şekilli nick yazma denildiğinde en basit yöntem olarak şekilli nick yazma yöntemi ön plana çıkmaktadır. Birçok kişi şekilli yazı yazma araçlarında emojili nickler bulabilirken telefon klavyesinin sizlere vermiş olduğu emojilerle de bir nick oluşturmanız mümkündür. Oyunlarda, forumlarda, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde hatta WhatsApp da dahi bu şekilli nickleri kullanmak mümkündür. Emojili nickler, profilinizi daha eğlenceli ve esprili gösterdiğinden dolayı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kendinize özgü, havalı, dikkat çekici bir nick düşünmek istenildiğinde ilk olarak emojili nickler tercih edilmektedir.

 • ️〽️ 🅰️〽️🅰️
 • (⊙.⊙) E͙m͙o͙j͙i͙l͙i͙ n͙i͙c͙k͙ y͙a͙z͙m͙a͙ (⊙.⊙)
 • ⚞ ємσנιℓι ηι¢к уαzмα ✤

Hazır Şekilli Nickler

Bir sosyal medya sayfası açarken veya internette herhangi bir web sitesine üye olurken nick bulmak oldukça zordur. Özellikle nickin şekilli yazmasını istiyorsanız işiniz biraz daha zorlaşabilir. Çünkü şekilli nick yazarken her zaman Türkçe karakterler özellikle şekilli bir şekilde gözükmemektedir. Bu durumda nickin istenilen estetik görünümü bozulmaktadır. Bundan dolayı da şekilli nick yazmayı düşünüyorsanız nick seçerken çok dikkatli olmaya özen göstermeniz gerekir.

Nick seçiminde de sizlere yardımcı olacak araçlar bulunmaktadır. Hazır şekilli nickler, direk kopyalanarak istediğiniz alanda kullanıma uygundur. Üstelik bu nickler, kişilerin kopyalayıp kullanması için hazırlandığından dolayı bunları kullandığınız zaman hiçbir sorun da yaşamazsınız.

WhatsApp Şekilli Nick Yazma

WhatsApp şekilli nick aracı son zamanlarda en sık tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. WhatsApp kullanımının yaygın bir hale gelmesi ile birlikte kişiler WhatsApp profillerinde de şekilli nick kullanımı tercih etmektedir. Üstelik WhatsApp kullanıcıları sadece kendi isimlerini şekilli yazma konusunda değil, aynı zamanda durumlarını belirten güncellemelerde de şekilli nick yazma seçeneklerini sıklıkla tercih etmektedir.

WhatsApp şekilli nick yazmak isteyen kişilere kendi içerisinde de belirli kullanımlar sağlanmaktadır. Bu nedenle ister bu fırsattan faydalanabilir isterseniz de WhatsApp şekilli nick araçlarını kullanabilirsiniz. WhatsApp nicklerini ve haklarındaki açıklamayı daha iyi göstermek isteyen kişiler için bu seçenekler bulunmaz bir fırsat olarak kabul edilmektedir. WhatsApp şekilli olarak yazmak için öncelikle kendi tanıdığı fırsatları değerlendirebilirsiniz. Kalın, italik gibi yazı çeşitlerini kullanmak istiyorsanız öncelikle WhatsApp şekilli yazı kodlarını bilmeniz gerekmektedir.

 • WhatsApp italik yazmak için metnin önüne ve arkasına alt çizgi eklemeniz gerekmektedir. Örnek: _metin_
 • Mesajlarınızı kalın yazmak istiyorsanız bu sefer metnin önüne ve arkasına yıldız işareti eklemeniz gerekir. Örnek: *metin*
 • Üstü çizgili yapmak için ise WhatsApp içerisinde yazdığınız yazılarda metnin önüne ve arkasına tilde işareti koymalısınız. Örnek: ~metin~
 • Yazdığınız yazının tek aralıklı görünmesi için ise metnin önüne ve arkasına üç adet ters kesme işareti eklemeniz yeterlidir. Örnek: “`metin“`

Eğer bu kodları bilmiyorsanız bilmeden de WhatsApp yazılarınızı şekilli yapabilirsiniz. Android cihaz kullanıyorsanız metnin üzerine basılı tutarak metni seçin, ardından diğer seçenekleri içerisinde yer alan kalın, italik, çizgili gibi seçeneklerden dilediğinizi tercih edin. İOS kullanıcıları için ise metne dokunun>seç kısmına veya tümünü seç kısmına tıklayın>B_I_U’ya dokunun>kalın, italik, üstü çizgili, tek aralıklı seçeneklerden birini tercih edin.

Ancak kişiler bu klasik WhatsApp şekilli yazıları yerine daha farklı yazı stilleri denemek istemektedir. Bunların yazılması ise oldukça basittir. Öncelikle nickinize veya yazmak istediğiniz metne karar verin. WhatsApp kelime sınırına uygun olduğundan emin olun. Ardından şekilli nick yazma aracına giriş yaparak yazınızı yazın. Karşınıza çıkan şekilli yazı şekillerinden dilediğinizi kullanarak WhatsApp hesabınızda kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra WhatsApp kullanıcıları için olan çeşitli hazır durum yazıları gibi seçenekler de web sitesi içerisinde yer almaktadır.

Instagram’da Şekilli Biyografi Yazma

Instagram, son yılların en çok ve en aktif şekilde kullanılan sosyal medya araçları arasında ön plana çıkmaktadır. Sosyal medya kullanımının yanı sıra kişilerin maddi kazanç elde ettiği bir iş haline de gelmesi nedeniyle birçok kişi, Instagram profillerinin nasıl göründüğünü önemsemektedir. İster kişisel hesaplarda ister blog ve satış sayfalarında olsun, Instagram hesabını daha özgün ve havalı bir görünüme kavuşturmak için ilk tercih edilen yol, biyografi kısmını değiştirmek olmaktadır.

Instagram kullanıcı profillerinde kişilerin kısaca takipçilerine kendilerini tanıtmalarını sağlayan biyografi kısmı yer almaktadır. Bu kısım içerisinde kişiler kendilerini, hobilerini, Instagram profil amaçlarını ve sevdiği şeyleri istediği gibi ifade etme şansı bulmaktadır. Sizler de biyografi kısmınız dikkat çeksin, takipçiler tarafından ilgi görmek istiyorsanız bu kısmı şekilli yazmayı tercih edebilirsiniz.

Şekilli nick yazma araçları sadece nicklerinizi şekilli bir hale getirmemektedir. Bu araçlar içerisinde istediğiniz her metni şekilli hale getirmeniz mümkündür. Öncelikle şekilli bir şekilde biyografi kısmına yazmak için şekilli yazı yazma aracına giriş yapın. Ardından yazınızı burada şekilli hale getirerek kopyalayarak Instagram profilinizde biyografi kısmına yapıştırın. Değişiklikleri kaydetmeyi unutmayın. İşte, biyografi kısmını şekilli yazmak bu kadar kolay! Aynı zamanda emojiler ile destekleyerek de şekilli yazınızın görünüşünü destekleyebilir, daha havalı ve gösterişli bir hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Instagram biyografi kısmı için bir yazı seçerken Instagram biyografi kelime sınırına ve seçmiş olduğunuz şeklin, Instagram tarafından desteklendiğine de emin olun.

Örnek biyografiler;

 • ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 𝔰𝔢𝔨𝔦𝔩𝔩𝔦 𝔫𝔦𝔠𝔨
 • 𝓘𝓷𝓼𝓽𝓪𝓰𝓻𝓪𝓶 𝓼𝓮𝓴𝓲𝓵𝓵𝓲 𝓷𝓲𝓬𝓴
 • Iusʇɐƃɹɐɯ sǝʞıllı uıɔʞ
 • ᵢ𝑛𝑠𝑡ₐ𝑔ᵣₐ𝑚 𝑠ₑⲕᵢԼԼᵢ 𝑛ᵢ𝑐ⲕ

Şekilli Yazı ve Semboller

Şekilli nick yazma araçları içerisinde istediğiniz her alanda kullanıma uygun olan yazı seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Herkesin zevkine ve tarzına hitap eden yazı şekillerini bulmak mümkündür. Sizler de şekilli nick yazma aracına giriş yaparak sizler de size hitap eden yazı şeklini, istediğiniz alanda kullanmak için hemen seçebilirsiniz. Şekilli nick arayışında olan kişilerin yardımına birçok kez şekilli nick yazma araçları yetişmektedir.

Bu siteler içerisinde istediğiniz yazıyı istediğiniz şekilde yazmak sizler için mümkün olmaktadır. Ancak şekilli yazı denildiğinde akla sadece hazır nickler gelmesin. Şekilli yazı arasında şekilleri kendinizin de oluşturmasına imkan sağlayan seçenekler bulunmaktadır. Sizler hazır kalıpları bir kenara bırakarak isterseniz bu şekilli yazı ve sembolleri tercih ederek hemen istediğiniz şekilde yazıyı kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Şekilli Nick Yazma Siteleri

İnternet dünyası içerisinde çok sayıda şekilli nick yazma sitesi bulunmaktadır. Ancak bu siteler içerisinde güçlü bir alt yapıya sahip olan güvenilir siteler tercih etmeye özen göstermek gerekir. Üye olmadan siteye giriş yaptığınız anda şekilli nick yazma aracını tamamen ücretsiz olarak kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda site içerisinde yer alan ve klavyede bulunmayan sembolleri de kullanarak istediğiniz şekilde yazı yazmanız mümkündür. Böylece ister biyografi ve durum yazıları, isterseniz de nicklerinizin yazımı için şekilli nick yazma araçlarını gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür. Bilgisayardan giriş yapmanıza izin veren sitelere, aynı zamanda mobil cihazlarınızdan da giriş yapabilirsiniz.

Sizlerde şekilli nick yazma aracımıza Google üzerinden giriş yaparak hızlıca kendi şekilli nick yazma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu